Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmetimiz Asansörlü Nakliyat aracımız ile ucuz fiyatlara sözleşmeli ve garantili nakliye hizmetinden yararlanın karlı çıkın.

asansörlü evden eve nakliyat
istanbul asansörlü nakliyat

 

İstanbul da hizmet verdiğimiz asansörlü nakliyat işlemlerinden nakliyat firmaları da faydalanabilmektedir. Bunun için yapmaları şart olan bizimle bağlantıya geçip Asansörlü taşımacılık araçlarının Kiralama hizmetinizden faydalanmak istiyorum demeleri yeterli.

 

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

İstanbul ve Ankara  başta olmak üzere asansörlü araçlarını Türkiye genelinde kiraya vermektedir. Araçlarımız 15 . kata kadar çıkmaktadır. Asansörlü nakliyat araçlarımızı kiralama müddetleri ; saatlik, günlük ve aylık olmak üzere kiraya verilmektedir. Haneden haneye nakliyat araçlarımız içerisinde 2 tona kadar yükü kaldırma özelliği bulunan liftli kamyonlarımız da mevcuttur.

Asansörlü Nakliyat senelerin vermiş olduğu bilgi birikimi , deneyim , güler yüzlü hizmet kaliteli nakliyat ve hizmet anlayışı ile 1980 senesinden beri İstanbul merkezli nakliyat firması olarak yanınızdayız…

ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

şehirler arası evden eve nakliyat gibi alanlarda faaliyet gösteren firmamız daha iyi hizmet kaliteli çalışma ilkesi doğrultusunda taşıma işlemlerini ön planda tutmaktadır.

şehirler arası taşımalar için gerekli olan tüm koşullar sağlanmıştır. ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

orkun evden eve nakliyat bünyesindeki bütün araçlar son model olup tüm araçlarımız mercedes markadır.

eşyaların zarar görmemesi için araçlar körük sistemli olarak özel üretim halinde alınmıştır.

EŞYA DEPOLAMA

ev eşyası depolama firmamız günümüz koşullarına uygun sigortalı ve güvelikli depolama alanları ile hizmet vermektedir. EŞYA DEPOLAMA

depolama koşulları ve ön çalışma nasıldır:

  • expertizin yerinde eşya tespiti (eşya hassasiyetini ön planda tutarak eşyanıza göre araç ekip ve ekipman programlanması)
  • anlaşma doğrultusunda taşıma ve depolama sözleşmesi yapılması
  • taşıma günü ekip ekipman beraberinde işe başlaması
  • eşyaların A’dan Z’ye paketlenmesi ve çeki listesinin hazırlanması
  • eşyaların araç içerisine yüklenmesi ve nakli
  • eşyaların depoya nakli ve istiflenmesi
  • müşteriye gerekli olan belgelerin (taşıma ve depolama sözleşmeleri, çeki listesi örneği ve eşya sigorta poliçesi) teslimatı yapılır.